Nezapomeňme

Připomeňte si s námi atmosféru sametové revoluce!

Třicet let po sametové revoluci je opět potřeba, aby slušní lidé drželi při sobě. Proto jsme připravili Koncert pro Paměť národa, který připomene legendární Koncert pro všechny slušný lidi z prosince 1989. Vystoupí na něm Aneta Langerová, Tomáš Klus, Vladimir 518, Thom Artway, Michal Ambrož & Hudba Praha, Jaroslav Hutka, Jan Burian, Vladimír Merta a mnoho dalších. Kromě skvělé hudba se můžete těšit i na zajímavé řečníky. Koupí lístku podpoříte sbírku Paměť národa, která uchovává vzpomínky pro budoucí generace.

Vystoupí:

Aneta Langerová

Zpěvačka a hudebnice. Záhy po vítězství v soutěži Česko hledá SuperStar 2004 se stala jednou z nejpopulárnějších českých zpěvaček.

Tomáš Klus

Písničkář, textař, skladatel, herec a bývalý moderní pětibojař.

Vladimir 518

Vladimír Brož známý pod přezdívkou Vladimir 518 či X-Kmen, je český rapper vystupující jak s uskupením Peneři strýčka Homeboye, tak samostatně, i s dalšími projekty. Věnuje se též tvorbě komiksů, knih, ilustrací a je vůdčí osobností labelu BiggBoss.

Thom Artway

Zpěvák, písničkář a pouliční umělec, tvořící skladby v anglickém jazyce. Na české hudební scéně se objevil roku 2013, kdy jeho písnička Towards The Sun byla vybrána do filmu Křídla vánoc.

Michal Ambrož & Hudba Praha

Rockový zpěvák, kytarista, skladatel a textař, nejvíce známý jako frontman skupin Jasná Páka, Hudba Praha, Divoký srdce a Michal Ambrož a Hudba Praha.

Jaroslav Hutka

Folkový hudebník, skladatel a písničkář.

Jan Burian

Básník, písničkář a prozaik, syn českého avantgardního divadelníka E. F. Buriana.

Vladimír Merta

Písničkář, publicista, spisovatel, fotograf, architekt a filmový režisér. Je rovněž autorem filmové hudby k několika filmům.

…a další!

Partneři: